Oglas za posao – Marketing specialist

0 comment
Omega d.o.o. raspisuje oglas za poziciju Marketing specialist.
Opis posla:
  • Razvijanje ideja za kreativne marketinške kampanje, oglašavanje, planiranje događaja, razvijanje društvene prisutnosti i učinkovito promoviranje robnih marki
  • Planiranje i izvođenje marketinških aktivnosti putem društvenih mreža (Facebook, Instagram, LinkedIn i sl.), E-pošte, TV, Radio, Novine, Outdoor oglašavanje i sl.
  • Povezivanje s dobavljačima za izvršavanje promotivnih događaja i kampanja , saradnja s marketinškim agencijama i medijima
  • Analiza marketinških podataka (rezultati kampanje, promet itd.)
  • Provođenje istraživanja tržišta kako bi se pronašli odgovori o zahtjevima, navikama i trendovima potrošača
Uslovi:
  • VSS ekonomskog ili informatičkog smjera
  • Temeljito razumjevanje marketinških elemenata, uključujući tradicionalni i digitalni marketing, kao što su SEO / društveni mediji itd. i metode istraživanja tržišta
  • Odlične kompjuterske vještine, uključujući MS Office, marketinški softver (Adobe InDesign, Photoshop) i aplikacije (web analitika, Google Adwords itd.), društveni mediji, e-mail marketing
  • Poznavanje HTML, CSS i alata za web razvoj
  • Samostalnost u radu, organizacione sposobnosti i orijentisanost na detalje
  • Izuzetne vještine komunikacije i pisanja
  • Posjedovanje vozačke dozvole