Poslovođa u prodavnici tehnike (m/ž) Sarajevo

Comments Off on Poslovođa u prodavnici tehnike (m/ž) Sarajevo
Closing on: Jan 24, 2022

Poslovođa u prodavnici tehnike (m/ž)

     Broj izvršilaca: 2

 Lokacija: Sarajevo

 Uslovi:

  • SSS trgovačkog, ekonomskog ili tehničkog smjera
  • Poželjno iskustvo u prodaji bijele tehnike
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Komunikativnost,timski rad,prodajne vještine,spremnost na rad u smjenama.

OPIS POSLA:

  • Direktna prodaja bijele tehnike i potrošačke elektronike
  • Prezentacija asortimana kupcima, komunikacija i pomoć pri izboru
  • Praćenje zalihe,naručivanje,prijem i izlaganje robe
  • Rad na kasi,vođenje trgovačke knjige i ostale dokumentacije
  • Održavanje poslovnog prostora urednim i čistim

 NUDIMO VAM:

 Redovna mjesečna i stimulativna primanja

  • Rad u dinamičnom okruženju uz mogućnost konstantnog učenja
  • Priliku za razvoj i napredovanje

Konkurs ostaje otvoren od 10.01. do 24.01.2022.godine.

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx